Služba škole Trutnov

Objednávky můžete uskutečnit písemně, telefonicky, e-mailem. Pro správné vyřízení objednávky je  dobré uvádět přesnou fakturační adresu a katalogová čísla učebnic – nedochází tak k záměnám (viz nabídka učebnic – katalog).

1) Pokud budete provádět rozsáhlejší objednávku, použijte jednotlivé listy z ceníků. A to tak, že list vyplňte v PC nebo si jej vytiskněte a vyplňte perem a zašlete mi listy e-mailem: info@sluzba-skole.cz nebo poštou: Trutnov, V Domcích 488

2) Pokud budete provádět menší objednávku můžete ji zaslat e-mailem, pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 499 813079 – pevná linka.

3) Pro správné a rychlé vyřízení Vaší objednávky je nutné správně uvádět katalogová čísla zboží, která jsou uvedená v ceníkách na těchto našich stránkách.

4) Přijetí objednávky emailem vám obratem potvrdíme.

5) Objednávku zaevidujeme, a pokud máme zboží skladem, ihned vyřídíme. Vás budeme o vyřízení objednávky informovat.

6) V případě, že zboží nebudeme mít skladem, budeme Vás o tom informovat a zboží objednáme. Po jeho naskladnění objednávku vyřídíme a vás budeme informovat o jejím vyřízení. Stejně tak i v případě, pokud některé zboží nebude dodáno.

7) Pro rychlé vyřízení objednávky a její následné vyfakturování, je nutné, abyste jako odběratelé uváděli správné IČ, DIČ, fakturační adresu, e-mailovou adresu pro kontakt s vámi v případě potřeby, způsob platby, způsob dopravy, popř. zda chcete fakturu vystavit na náhradní plnění.

8) Způsob a cena platby včetně DPH:

• převodem – ZDARMA
  • hotově – na prodejně – ZDARMA
  • kartou – na prodejně – ZDARMA
  • dobírkou – Kč 35,–

a způsob dopravy:

• Česká pošta, a.s.
  • Zásilkovna, s.r.o. (uveďte prosím adresu výdejního místa, kde si chcete zásilku vyzvednout)
  • náš závoz – při větším objemu objednávky vám zboží dovezeme
  • vlastní odběr na naší prodejně v Trutnově, V Domcích 488

9) Cena za dopravu včetně DPH:

• objednávka do 5 kg Kč 85,–
  • objednávka do 10 kg Kč 130,–
  • objednávka do 20 kg Kč 260,–

Maximální hmotnost přepravované zásilky je 15 kg. Pokud hmotnost Vaší objednávky přesáhne tento limit, bude objednávka rozdělena do více zásilek.

Služba škole Trutnov - učebnice, školní potřeby, školní sešity

Každá objednávka je okamžitě vybavována a podle možností skladových zásob vyřízena, nejpozději však do 10 –ti pracovních dnů  u učebnic.

V případě, že není možné objednávku vybavit okamžitě (učebnice nebyla dosud vydána – není v centrálním skladu a pod.), je řádně evidována a splněna v okamžiku, kdy je učebnice vydána nebo dovezena (obratem informujeme).

Prodej je možný: na fakturu, v hotovosti,  na dobírku

Služba škole Trutnov - učebnice, školní potřeby, školní sešity

Objednávejte písemně: