Náhled do provozovny

• pracovní sešity, pastelky a tužky JUMBO, prstové barvy, nůžky, modelínu pro nejmenší a předškoláky
  • učebnice, pracovní sešity, školní potřeby a pomůcky pro prvňáčky ZŠ
  • učebnice a pracovní sešity pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií, SŠ, SOŠ a SOU
  • zeměpisné a dějepisné mapy a atlasy, globusy
  • školní potřeby a pomůcky
  • potřeby pro kreativní a výtvarnou výchovu
  • pro mateřské školky a základní školy náčrtníky, skicáky, kreslící kartony, barevné papíry, lepenky, vodové a temperové barvy, sešity, tužky, pastelky, popisovače, popisovače a houby na bílé tabule, apod. v XL balení
  • učebnice a pomůcky pro žáky s různými poruchami učení
  • didaktické a logopedické pomůcky a pracovní sešity
  • hry, pexesa, omalovánky, vystřihovánky, karty, míče, švihadla, apod.
  • kancelářský papír, kancelářské potřeby
  • drogerie a potřeby do škol, kanceláří (koše, smetáky a smetáčky, pytle PVC, ubrousky, utěrky, toaletní papír, úklidové prostředky, houby na tabuli, apod.)
  • předzpracovaný materiál pro pracovní činnosti žáků na ZŠ

Dodávky IT příslušenství – PC, tablety, software, projekční techniku  řešíme na základě poptávky subjektů a institucí. Na základě poptávky bude připravena nabídka, v případě potřeby Vás navštíví náš obchodní zástupce pro lepší specifikaci poptávaného zboží.

Jsme dodavatelem , který zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením. Nákupem náhradního plnění, tedy nákupem zboží u nás si vyřešíte svůj problém (nemusíte platit povinný odvod do státního rozpočtu) a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených osob.